31 maja słuchaczki II sem. kierunku Opiekunka dziecięca wraz z Kierownikiem szkolenia praktycznego oraz wychowawcą uczestniczyły w organizacji Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego przez Parafię Św. Brata Alberta w Łukowie. Poprowadziły zabawy ruchowe oraz gry rozwijające kreatywność. Dużym zainteresowaniem cieszyło się plecenie kolorowych warkoczyków, które sprawiło dzieciom wiele radości.
Uśmiech i zaangażowanie uczestników festynu były najlepszym potwierdzeniem atrakcyjności propozycji przygotowanych przez naszą szkołę.
