Serdecznie dziękujemy społeczności naszej szkoły i Internatu SP-MSZ za udział w akcji charytatywnej organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać 153 książki. Środki pozyskane z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na działania pomocowe dla osób znajdujących się w trudn
ej sytuacji życiowej.
