Podsumowanie akcji „DOBROzbiórka”

Serdecznie dziękujemy społeczności naszej szkoły i Internatu SP-MSZ za udział w akcji charytatywnej organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać 153 książki. Środki pozyskane z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na działania pomocowe dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.