Szkolenia dla uczennic i kursantek kierunku technik usług kosmetycznych

Uczennice i kursantki kierunku technik usług kosmetycznych w ostatnich dniach intensywnie pogłębiały swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w profesjonalnych kursach i szkoleniach organizowanych w naszej szkole.

2 marca uczestniczyły w szkoleniu i pokazie Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, podczas którego zapoznały się z zabiegami wyszczuplającymi ciało, które skutecznie wspomagają procesy redukujące tkankę tłuszczową i celluit. Ponadto poznały linie zabiegowe i zapachowe, a także aktywne składniki w kosmetykach firmy Farmona.

7 marca uczennice formy dziennej odbyły szkolenie z zakresu mezoterapii mikroigłowej przy użyciu Demapena fimy Charmine Rose.

Dzięki udziałowi w dodatkowych szkoleniach uczennice zdobyły wiedzę na temat nowości rynkowych i zapoznały się z aktualną ofertą firm kosmetycznych. Pogłębiły swoje umiejętności w zakresie stosowania nowoczesnych technik zabiegowych. Pozwoli im to, po opuszczeniu murów naszej szkoły, być dobrze przygotowanymi do samodzielnej pracy w różnego typu ośrodkach kosmetycznych – gabinetach kosmetyki zachowawczej, ośrodkach Spa, gabinetach kosmetologiczno – dermatologicznych.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.