„TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM”

Szkolny Klub Wolontariatu działający w Szkole Policealnej – Medycznym Studium Zawodowym w Łukowie przeprowadził akcję charytatywną na rzecz dzieci z Hospicjum
im. Małego Księcia w Lublinie. Był to odzew na apel Lubelskiego Kuratora Oświaty skierowany do młodzieży wszystkich szkół województwa lubelskiego.

9 marca odbył się w naszej szkole „Kiermasz słodkości”. Za finansowe wsparcie hospicjum można było skosztować chleba oraz ciast upieczonych przez słuchaczy kierunku opiekun medyczny.

9 i 10 marca, w ramach „Usług kosmetycznych za grosze”, uczennice kierunku technik usług kosmetycznych wykonywały hennę brwi i rzęs, regulację brwi, depilację oraz badanie stanu skóry. Korzystające z zabiegów Panie wrzucały do puszki datki na rzecz chorych dzieci.

Koordynatorem akcji była p. Krystyna Ambroziak – opiekunka Szkolnego Klubu Wolontariatu, przy współpracy z p. Mariolą Sulej.

Dziękujemy za dobre serce i aktywny udział w zbiórce pieniężnej na rzecz podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

galeria

 

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.