Udział w jubileuszu

7 maja reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w obchodach Jubileuszu 45-lecia Szkoły Policealnej – Medycznego Studium Zawodowego im. Stanisławy Leszczyńskiej w Zamościu.
Składamy serdeczne podziękowania za zaproszenie oraz możliwość udziału w tak wyjątkowym wydarzeniu.
Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.