SZKOLENIA


 

 

 

 

 

 

 

Miesiąc listopad był bardzo pracowity dla słuchaczek kierunku technik usług kosmetycznych. Uczestniczyły one w szkoleniach i kursach doszkalających, które poszerzyły ich umiejętności i kompetencje zawodowe.
17 listopada słuchaczki kwalifikacji AU. 62 wzięły udział w zewnętrznym szkoleniu firmy Słowianka, którego tematyką było przedłużanie paznokci metodą acrylogel, podkładania szablonu i używania zaciskarki, zdobienie one stroke i ornamenty.
18 listopada w pracowni kosmetycznej odbyło się szkolenie firmy Jadwiga – „Polski peeling ziołowy, kwasy owocowe, pielęgnacja cery tłustej i trądzikowej”.
26 listopada słuchaczki kwalifikacji AU.62 uczestniczyły w szkoleniu z manicuru kombinowego, które w pracowni wizażu przeprowadziła przedstawicielka firmy Bartona.
28 listopada słuchaczki odbyło się w naszej szkole szkolenie z zagęszczania rzęs metodą Volume Lashes.
Nowe umiejętności słuchaczki technika usług kosmetycznych będą mogły wykorzystać na zajęciach i w przyszłości – w pracy zawodowej.


18.12. 2019r. słuchaczki I i III sem. terapeuty zajęciowego oraz I sem. opiekuna medycznego uczestniczyły w szkoleniu: „Astra inspiruje czyli jak pokolorować świat dziecka”. Każda z uczestniczek mogła wykonać styropianową grafikę, pomalować plasteliną obrazek, wykonać modelinowego lizaka oraz ulepić glinianą choinkę. Ponadto prowadząca zaprezentowała ciekawe propozycje prac plastycznych wykonanych z materiałów produkowanych przez Firmę Astra.

Na zakończenie każda z uczestniczek otrzymała certyfikat, katalog inspiracji oraz niespodziankę w postaci materiałów plastycznych i dekoratorskich, a p. Kierownik Szkolenia Praktycznego wylosowała nagrodę niespodziankę – plecak.


15 października br. słuchaczki kierunku technik usług kosmetycznych wzięły udział w szkoleniu z zakresu kolczykowania płatka ucha i skrzydełka nosa aparatami firmy Studex®. Uczestniczki szkolenia miały możliwość samodzielnego wykonania zabiegu pod kierunkiem Pani Szkoleniowiec Studex Poland Ltd. Sp. z o.o.

Zdobyta wiedza poszerzyła umiejętności słuchaczek, które będą mogły wykorzystać na zajęciach i w przyszłości w pracy zawodowej.